Testy końcowe i certyfikaty

Kurs front-end 22 sty 2020

W moim kursie stawiam na praktyczną wiedzę. Jednakże same filmiki i zadania są niczym bez Twojej aktywności i ćwiczeń.

Wiem, że kupując kurs, dasz z siebie wszystko! :) Nie wiedzą jednak tego pracodawcy i inne osoby, które będą chciały zweryfikować Twoją wiedzę. Z tego powodu każdy płatny kurs posiada wiarygodny test końcowy, wraz z certyfikatem poświadczającym jego ukończenie!

Każdy z testów jest testem praktycznym, polegającym na samodzielnym wykonaniu zadania w domu, a następnie jego obrony na żywo z trenerem. Ponadto w skład każdego testu mogą wejść pytania teoretyczne, podobne do tych, jakie mogą paść na rozmowie rekrutacyjnej oraz krótkie zadanie praktyczne kodowane na żywo.

Istnieją certyfikatów.

Certyfikat — kurs online

Pierwszy z nich poświadcza odbycie kursu w wersji online i jest poprzedzony jednym egzaminem na sam koniec kursu z całego materiału w kursie. Test polega na wykonaniu samodzielnie w domu aplikacji, według otrzymanej specyfikacji, która zostanie oceniona przez trenera oraz jej obronie na spotkaniu na live z trenerem. Na certyfikacie znajdzie się wyszczególnienie zakresu kursu oraz zakresu testu, a na suplemencie do certyfikatu opisowa ocena jakości aplikacji.

Certyfikat rozszerzony — bootcamp hybrydowy

Podczas bootcampu hybrydowego, po zakończeniu każdego z projektów realizowanych w grupach, odbywa się test składający się z części teoretycznej oraz praktycznej. Każdy z trzech projektów obejmuje zakres materiałów: strona WWW, aplikacje w JS, aplikacje w React.  Zaliczenie wszystkich testów jest warunkiem otrzymania certyfikatu. Na certyfikacie znajdzie się wyszczególnienie zakresu kursu, zakresu testów oraz godzin spędzonych z trenerem, a na suplemencie do certyfikatu opisowa ocena jakości wykonania każdego z poszczególnych testów.

Certyfikat rozszerzony — kurs online + mentoring

Przy wybraniu opcji z mentoringiem 1 na 1 przez cały kurs testów jest tyle, ile jest części kursu, nie licząc części 0 - Maszyna wirtualna oraz części 1 - Narzędzia. Każdy test polega na wykonaniu, w zależności od części kursu, strony WWW lub aplikacji, według otrzymanej specyfikacji, która zostanie poddana ocenie przez trenera oraz jej obronie na spotkaniu na live z trenerem. Zaliczenie wszystkich testów jest warunkiem otrzymania certyfikatu. Na certyfikacie znajdzie się wyszczególnienie zakresu kursu, zakresu testów oraz godzin spędzonych na mentoringu z trenerem, a na suplemencie do certyfikatu opisowa ocena jakości wykonania każdego z poszczególnych testów.

Tagi

Mateusz Choma

I am a scientific mind, passionate about technology, an engineer "squared" - a graduate of two universities in Lublin ;) But mostly, I'm a JS developer.